ZASIŁKI RODZINNE Z ZAGRANICY (KINDERGRELD / ELTERNGELD)

Urodziło Ci się dziecko?

Chcesz odzyskać należny Ci zasiłek rodzinny?

Zbyt długo czekasz na Kindergeld???

Nie otrzymujesz pełnej kwoty świadczeń rodzinnych?
Pracujesz w polskiej firmie jako pracownik delegowany za granicę?
Posiadasz prawo do renty/emerytury z zagranicy?
Twój były małżonek/ojciec dziecka pracuje za granicą?
Nie wiesz czy masz prawo do świadczeń rodzinnych z zagranicy?

W naszej Kancelarii w jako jedynej w regionie uzyskasz kompleksową pomoc w zakresie uzyskania pełnej kwoty zasiłku rodzinnego (m.in. Kindergeld, Elterngeld, Kinderbetreuungsgeld, Kinderbijslag) z zagranicy bez zbędnego biegania po urzędach. W ramach naszej działalności udzielimy Ci pełnej informacji na temat zasiłku rodzinnego z zagranicy, oraz poprowadzimy Twoją sprawę od początku do końca, tak byś otrzymał pełną kwotę świadczeń rodzinnych. Ponadto pomożemy wypełnić ankiety, kwestionariusze itp. z zagranicy lub udzielimy fachowej informacji, by wypłata świadczeń następowała w płynny, nieprzerwany sposób.

Secjalizujemy się w trudnych sprawach dotyczących świadczeń z zagranicy (m.in. koordynujemy sprawy dotyczące zasiłków dla matkek samotnie wychowujących dzieci w Polsce - po rozwodzie; świadczenia dla osób niemających zameldowania na terytorium Niemiec - np. kierowców oraz prowadzących działalność gospodarczą za granicą) !!!

Zajmujemy się często trudnymi sprawami dotyczącymi uzyskania świadczeń rodzinnych z zagranicy, więc jeśli nie jesteś pewien czy możesz starać się o zasiłek rodzinny, skontaktuj się z nami!

Z ostatniej chwili!

1. Przyspieszamy odzyskanie Kindergeld.

Zbyt długo czekasz na rozpatrzenie swojej sprawy w Niemczech? Twoja firma po kilku latach prowadzenia Twojej sprawy informuje, że trzeba cierpliwie czekać? Dzięki wspólnym wysiłkom prawników i tłumaczy klienci, którzy skorzystają z naszej usługi mogą spodziewać się wypłaty Kindergeldu przeważnie od 1 do 30 dni (jeżeli w Familienkasse znajdują się już wszystkie niezbędne do rozpatrzenia sprawy dokumenty). Zwróć się do nas, a zweryfikujemy stan Twojej sprawy i skutecznie doprowadzimy ją do końca. Zapraszamy.

2. Pomoagamy odwołać się od decyzji odmownej z Familienkasse.

Jeśli otrzymałeś decyzję odmowną z Familienkasse - nie czekaj. Masz 30 dni na odwołanie. Zwróć się do nas, a my sprawdzimy, czy instytucja niemiecka miała rację. Zwykle decyzja odmowna wydawana jest bez szczegółowej weryfikacji sprawy, więc szanse na pozywytne zakończenie sprawy są bardzo duże. Nie musisz się martwić. Odwołamy się od decyzji i poprowadzimy skutecznie twoja sprawę, aż do momentu wygrania sprawy. Zapraszamy.

 

Ponadto dla stałych klientów przwewidujemy duże rabaty!!!

Szczegóły promocji dostępne są w siedzibie firmy.

 

Zastanawiasz się czy skorzystać z naszych usług? Zapytaj innych klientów, znajomych z całej Polski, a dowiesz się, że warto skorzystać z naszej oferty.

 

 

Zapraszamy serdecznie. Dział zasiłków rodzinych.
tel. 77 407 82 49

e-mail: zasilek@kancelariarogow.pl

Dni otwarcia działu: poniedziałek, czwartek, piatek od 08.00 do 15.00

 

Dane dotyczące wpłat za usługę załatwienia świadczeń rodzinnych:

Nr konta:
06 1050 1487 1000 0022 0058 2886   

Kancelaria Rogów
ul. Opolska 8
47-300 Gwoździce
tytułem: rodzaj usługi  + nazwisko
Kwota:  kwota   zł