Podatki i zasiłki z zagranicy - pomagamy, przyśpieszamy!

Nowy Rok, nowe problemy z rozliczeniem podatku i uzyskaniem Kindergeldu. 

Problemy, w którymi muszą poradzić sobie kraje Unii Europejskiej przybierają na sile z miesiąca na miesiąc, Fala uchodźców nie maleje, a wydatki przeznaczone na ich obsługę gwałtownie wzrastają . Odbija się to niestety na kieszeni mieszkańców krajów członkowskich. W 2016r. nie będzie lepiej niż w poprzednich latach. O pełny zwrot podatku z zagranicy i szybkie uzyskanie zasiłków będzie z pewnością trudno. Wystarczy chwilę spędzić na forach internetowych, by przekonać się jak wiele sprzeczynych informacji dotyczących utrudnień związanych z uzyskaniem wszelakich świadczeń socjalnych pojawia się wraz z napływem zwiększonej liczby świadczeniobiorców.

Aby sprostać nowym realiom na "rynku" podatków i zasiłków -  Kancelaria "Rogów" przygotowała pakiet atrakcyjnych usług, dzięki którym zmaksymalizujemy wysokość Państwa zwrotu podatku z zagranicy i przyspieszymy odzyskanie Kindergeldu.

Aby skorzystać z rzetelnej obsługi naszych doradców, prawników i tłumaczy przysięgłych, wystarczy nas odwiedzić lub przesłać do nas akta sprawy.

Skorzystaj z naszej pomocy,a przekonasz się ile zyskasz!

Zapraszamy.

Pozostałe aktualności